Bilimsel Araştırma Yönergesi’nin 14.Maddesinin e) fıkrası “Alt Yapı Projesi” ve “Lisansüstü Tez Projesi” hariç diğer proje türlerinde ilk kez proje başvurusu yapacak olan yürütücüler kurum içi proje eğitimine katılmak zorundadırlar. “ ve 9. Maddesinde “Proje başvuruları, komisyonun her yıl belirleyeceği tarihlerde olmak üzere Nisan ve Ekim dönemlerinde yılda 2 defa yapılır.” demektedir.

 Bilimsel Araştırma Projeleri Koordinasyon Birimi 2019 Yılı 2.Dönem Proje Başvuru tarihinin 15 - 30 Ekim olarak alınmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verilmiştir. Proje başvurularınızı BAP Otomasyonundan tamamladıktan sonra BAP Ofis’e gönder butonuna basarak sistemden birimimize gönderilmesi ve 1 ıslak imzalı nüshasını teslim elden teslim edilmesi gerekmektedir.

 Bu sebeple 2019 yılı Ekim  ayında ilk defa proje başvurusunda bulunacak öğretim elamanlarımız için “2 Ekim 2019 Çarşamba günü Mühendislik Fakültesi D-301 nolu sınıfta saat 12:00-12:30 arasında Prof.Dr. İ.Gökhan TEMEL tarafından Proje Yazma Eğitimi” verilecektir. Proje yazma eğitimine katılmayan yürütücülerin proje başvurusu kabul edilmeyecektir.

Proje Başvuru Üst Limitleri;

Yükseklisans Tez Projeleri;                8.500 TL

Doktora Tez Projeleri;                        12.500 TL

Diğer Araştırma Projeleri;                  36.000 TL

Bilimsel Araştırma Yönergesi’ne  web adresimizden ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dileriz.

Etiket: 2019-ikinci-donem-proje-basvuru-tarihleri